Jolly Hotellerinde OTOBÜS İLE SİCİLYA

8 GÜN / 7 GECE - TAM PANSİYON

(Hergün Continental Kahvaltı, Öğle & Akşam Yemeği)

 

1. gün - CUMARTESİ - PALERMO

Palermo Jolly Hotel'e varış (transfersiz). Hoş Geldiniz akşam yemeğinin ardından konaklama otelde.

2. gün - PAZAR - PALERMO/SEGESTA/ERİCE/TRAPANİ/ PALERMO

Sabah kahvaltısından sonra, Segesta için hareket. Benzersiz manzaraya sahip bir bölgede bulunan ve geçmiş tarihinin ağırlığını taşlarının içinde muhafaza eden Dorik Tapınağı ziyareti. Ögle yemeği, denizden 800 m. yükseklikteki mitoloji, tarih ve sanat dolu ortaçağ kasabası Erice'deki tipik bir restoranda. Öğle yemeğinden sonra, Trapani tuz-değirmenleri cevresinde gezinti. Palermo'ya geri dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Jolly Hotel Palermo'da.

3. gün - PAZARTESİ - PALERMO/CEFALU'/CAPO D'ORLANDO / TİNDARİ/ MESSİNA

Sabah kahvaltısından sonra, sahil boyunca ilerleyerek güzel bir Norman Katedrali ve kaya içerisine inşa edilmiş yıkama-evleri ile ünlü Cefalù kasabasına varış. Daha sonra, öğle yemeği için Capo d'Orlando'ya hareket. Öğle yemeği, beyaz kumsallı plaj manzaralı bir restoranda.  Öğle yemeğinden sonra, dilli-kum'un doyumsuz manzarasına sahip Tindari'ye varış. Messina'ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama Jolly hotel Messina'da.

4. gün - SALI - MESSİNA/REGGİO CALABRİA/ TAORMİNA/ MESSİNA

Sabah kahvaltısından sonra, deniz koşulları elverdiği takdirde, feribot ile Reggio Calabria'ya geçerek meşhur "Bronzi di Rice"'nin sergilendiği müzeyi ziyaret. Messina'ya geri dönüş ve Messina Boğazı manzaralı Jolly hotel panoramik restoranında öğle yemeği. Öğleden sonra, Taormina için hareket, Yunan Tiyatrosu ziyaretinin ardından, alışveriş ve daracık sokaklarında gezinti için serbest zaman. Akşam yemeği, kasabanın merkezindeki meşhur bir restoranda. Messina'ya geri dönüş. Konaklama Jolly hotel Messina'da.

5. gün - Çarşamba - MESSİNA/ETNA DAĞI/SİRACUSA

Sabah kahvaltısından sonra, hava kosulları elverdiği takdirde, Avrupa'nın en yüksek aktif yanardağı olan Etna (1.800 m.) için hareket. Öğle yemeği, Etna Yanardağının yamacındaki tipik bir restoranda. Siracusa için hareket ve ünlü "Latomie di Paradiso" ve "Dionisio'nun Kulakları" arkeolojik bölgelerini ziyaret. Ayrıca, barok tarzı anıtlara sahip 'Ortigia' adası da ziyaret edilecek yerler arasındadır. Akşam yemeği ve konaklama Jolly hotel Siracusa'da.

6. gün - PERŞEMBE - SİRACUSA/PİAZZA ARMERİNA/ AGRİGENTO*

Sabah kahvaltısından sonra, Piazza Armerina için hareket ve çok iyi korunmuş mozaikleri ile dünyaca meşhur Villa Romana del Casale'yi ziyaret. Tipik bir restoranda alınacak öğle yemeğinin ardından Agrigento'ya varış. Juno (Hera), Concord, Hercules (Herkül), Zeus, Castor ve Pollux tapınaklarının bulunduğu vadi ziyareti. Akşam yemeği Jolly hotel della Valle'de. Akşam yemeğinden sonra, asla unutamayacagınız bir manzaraya sahip Tapınaklar Vadisi'nde panoramik gezinti. Konaklama Agrigento'da.

7. gün - CUMA - AGRİGENTO/MONREALE/PALERMO

Sabah kahvaltısından sonra, Palermo için hareket. Palermo'nun yakınındaki Monreale'ye varıldığında, Il Duomo (Katedral) ve Norman tarzında inşa edilmiş ve restore edilmiş bir manastır ziyareti.  Öğle yemeği, Jolly hotel'de. Öğleden sonra, Palermo'daki katedral, Kraliyet sarayındaki Palatine Sapeli ziyaretlerinden sonra, şehrin tarihi merkezinde panoramic tur. Gala yemeği. Konaklama Jolly hotel'de.

8. gün - CUMARTESİ

Sabah kahvaltısından sonra, turunuzun sonu.

 

KİŞİ BAŞI NET FİYATLAR (MART AYI İCİN)

TEK KİSİLİK BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

ÇİFT KİSİLİK BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

ÜÇ KİSİLİK BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

 

=     750,00 Euro

   650,00 Euro

=    590,00 Euro

 

KİŞİ BAŞI NET FİYATLAR (NISAN - EKIM AYLARI ARASI)

TEK KİSİLİK BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

ÇİFT KİSİLİK ODADA KİŞİ BAŞI BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

ÜÇ KİSİLİK ODADA KİŞİ BAŞI BANYOLU ODALI TUR ÜCRETİ

 

=     830,00 Euro

   725,00 Euro

   660,00 Euro

 

KAYIT YAPTIRMAK İÇİN TOPLAM ÜCRETİN EN AZ 1/3'İNİN ÖDENMESİ GEREKMEKTEDİR

YUKARIDAKİ FİYATLARA İTALYA'YA (Palermo'ya) ULAŞIM DAHİL DEĞİLDİR

Yukarıdaki tur programına katılım yeterli sayıya ulaşmadığı takdirde, Italyaonline.net ve işbirliğindeki Seyahat Agentası benzer tur programı yapan farklı bir tur operatorune ingilizce veya istenilen diğer bir yabancı dildeki bir tura transfer hakkını saklı tutar. Bu durumda muşteriden extra bir harcama kesinlikle talep edilmez. 6 kişilik bir katılımda yukarıdaki turların depar tarihleri garanti edilmiştir.  

 

GEÇERLİLİK

YUKARIDA BELIRTİLEN 'OTOBUS ILE SICLYA' TUR PROGRAMI 1 MART - 25 EKİM, 2005 TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİDİR

 

YUKARIDA BELİRTİLEN TUR FİYATINA DAHİL OLANLAR:

*    TUR BOYUNCA YAPILACAK KONAKLAMALAR PROGRAMDA BELIRTILEN OTELLERDE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR

**     GRUPLARDA UZMAN PROFESYONEL İNGİLİZCE VE BİR KAÇ YABANCI DİL BİLEN TUR REHBERİ
***   DE LUXE KLIMALI OTOBUS
**** YUKARDAK
İ PROGRAMDA BELİRTİLEN GEZİ VE ÖREN YERİ ZİYARETLERİNDEKİ :
       YÖRESEL KOKARTLI PROFESYONEL REHBER VE M
ÜZE GİRİŞLERİ.

 

RESMİ OLARAK ONAYLANAN OTELLERİN KESİN İSİM VE ADRESLERİ TUR BAŞLAMA TARİHİNDEN EN GEC 13 GÜN ÖNCE BİLDİRİLECEKTİR.

Yukarıda ki tur programının Türkçe rehber eşliğinde gerçekleştirilebilmesi için en az 15 kişilik bir katılımın olması gerekmektedir.

www.italyaonline.net