İtalya   Gezilecek Yerler   Faydalı Bilgiler   İtalya ile Ticaret   Rezervasyon

 

Italya da özel tur programları paket turlar
 

 

Sitemizin bu bölümünde bulunan turlar, öncelikle kendi özel ilgi alanlarının müptelası olanların ve benzer düşüncelerdeki insanların birlikte seyahat edebilecegi ortamı sağlayacak şekilde organize edilen turlardan bazı örneklerdir. Tek bir paket olarak sunulan bu programlar sayesinde, sonradan yapılabilecek düzeltmeler ile veya parçalı ya da bir bütün olarak degiştirilerek farklı alternatiflerin üretilebilmesi imkanı da verilmekte, böylece özel ihtiyaçların karşılanabileceği yep yeni bir ilgi alanı tur paketi yaratılabilmektedir.

 

Özel İlgi Alanları

  Toskana'da Agriturizm

  Arkeolojik Tur

  Klasik İtalya

  Roma'da Golf (İng.)

  Konser Turu (İng.)

  Çiftlik Tarımı (İng.)

  Kuzey İtalya Gölleri (İng.)

  3. Yaş Grubu (İng.)

  İtalyanın Kalpleri (İng.)

  İtalyanın 3 İncisi( (İng.)

  Sicilya Turu (İng.)

  Şarap Turu (İng.)

  Toskana Turu (İng.)

  Villalar ve Romantik Bahçeler (İng.)

 

 

 

Özellikle seyahat acentalarının yaralanabileceği tarzda hazırlanan bu programlar, belirli bir arkadaş grubu veya bağlı bulunulan kurum, kuruluş, dernek, vakıf veya benzer örgütlerde oluşturulan gruplar için idealdir. Bir grup oluşturmuş iseniz, size çabuk ve uygun teklif verebilmemiz için lütfen aşağıdaki bilgileri bize bildiriniz:

 - turun amacı

 - grubun kişi sayısı (en az 15 kişi)

 - tarih ve tur suresi

 - otel kategorisi ve yemek seçimi

 - ulaşım ihtiyacı

 - özel talepler

---------------------------

 

Eğer bir grubunuz yoksa ve özel ilgi alanları turlarından birisine katılmak istiyorsanız, talebinizi sizinle aynı tura katılmak isteyen diğer kişilerle birleştirerek belki de sizinle birlikte 15 kişilik bir grup oluşturabiliriz. Talebinizi belirtirken birden çok seçenek yazabilirsiniz. Böylece, seçeceğiniz turların birisinde (veya birden fazlasında) yoğunluğa ulaşıldığında size bilgi verilecektir.

 

 - kişi sayısı

 - tahmini tura katılma tarihleri

 - otel kategorisi ve yemek seçimi

 - ulaşım ihtiyacı

 - özel talepler