İtalya   Gezilecek Yerler   Faydalı Bilgiler   İtalya ile Ticaret   Rezervasyon

 

Italya  - Neler satın almalı
 
 

 

Deri eşyalar, ipek, örgü giyim, eldivenler, Venedik tarzı cam eşyalar, masa örtüleri ve yatak çarşafları, keten kumaşlar, kadın iç çamaşırı ve gecelik, mücevherat, çantalar (Borsalino), şapkalar, gümüş, oyuncaklar, seramik, hasır-kamış işleri ve her yerde yöresel el işleri.

 

 

 

Mağazalar, saat 09.00 - 13.00 arası ve 15.30/16.00 - 19.30/20.00 arası açıktır. Ögle yemegi tatilinin kısa olduğu ve mağazaların erken kapandığı Kuzey İtalya'da (Milano, Torino) biraz farklılık göstermektedir.

Fiyatlar oldukça makul ve eşyaların kalitesi oldukça yüksektir. la Rinascente, Upim ve Oviesse gibi zincir mağazalar İtalya'nın birçok sehrinde bulunmaktadır.

Tavsiyeler: Kadın ve Erkek giysileri için (elbiseler, ayakkabılar, eldivenler, ipek kravatlar, gömlekler); dantel işlemeleri, mücevherat, deri eşyalar (el çantaları, cüzdanlar, kutular, valizler), seramik, altın ve gümüş eşyalar, alabaster mermeri, ağaç işçiliği, hasır-kamış işleri, nakış işleme, cam ve kristal eşyalar.

Sonradan çıkabilecek istenmeyen sorunlarla karşılaşmamak için satın alınan malın yanına alınarak birlikte götürülmesi tavsiye edilir.

 

  t

 

 

 


Site içi arama   -   İletişim   -  BLOG

© Copyright 2002-2017 by italyaonline.net - Tüm hakları Saklıdır    -  English